RR02J910KTB
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RR02J910KTB
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 910K OHM 5% 2W AXIAL
In magazzino : 3915
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 910 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 2W