RR0306P-152-D
Susumu
Prodotto No:
RR0306P-152-D
Produttore:
Susumu
Descrizione:
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/20W 0201
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.5 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.05W, 1/20W