RR03J1K1TB
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RR03J1K1TB
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.1K OHM 5% 3W AXIAL
In magazzino : 2389
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W