RR03J8K2TB
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
RR03J8K2TB
Descrizione:
RES 8.2K OHM 5% 3W AXIAL
In magazzino : 3116
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W