RSF1A-124-JTW
RCD Components
Prodotto No:
RSF1A-124-JTW
Produttore:
RCD Components
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 120K OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.134" Dia x 0.354" L (3.40mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 1W