RSF1GT82K0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RSF1GT82K0
Descrizione:
RES 82K OHM 2% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 1W