RSF1JT9K10
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RSF1JT9K10
Descrizione:
RES 9.1K OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 1W