RSF2WSJT-52-2K4
YAGEO
Prodotto No:
RSF2WSJT-52-2K4
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
RES 2.4K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.4 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 2W