RSF300JB-91-2K
YAGEO
Prodotto No:
RSF300JB-91-2K
Produttore:
YAGEO
Descrizione:
RES 2K OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 3W