RSF3JT11R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RSF3JT11R0
Descrizione:
RES 11 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 3W