RSMF12JB1K10
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RSMF12JB1K10
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.1K OHM 5% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 kOhms
Series RSMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W