RSMF1GTR220
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RSMF1GTR220
Descrizione:
RES 0.22 OHM 2% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series RSMF
Power (Watts) 1W