RSSD10X50A2R20KS00
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD10X50A2R20KS00
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
ADJ PWR RES 2.2 OHM 25W CHAS MT
Guida per l'utente
Tolerance ±10%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 2.2 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 25 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 1.969" (50.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Bag
Diameter 0.453" OD, 0.197" ID (11.50mm x 5.00mm)