RSSD13X70A39R0JB19
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD13X70A39R0JB19
Descrizione:
ADJ PWR RES 39 OHM 42W CHAS MT
Guida per l'utente
Tolerance ±5%
Product Status Active
Resistance 39 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 42 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 2.756" (70.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 0.571" OD, 0.264" ID (14.50mm x 6.70mm)