RSSD25168A1800JB06
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD25168A1800JB06
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
ADJ PWR RES 180 OHM 200W CHAS MT
Guida per l'utente
Tolerance ±5%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 180 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 200 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 6.614" (168.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)