RSSD25168AR820MB06
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD25168AR820MB06
Descrizione:
ADJ PWR RES 820M OHM 200W CHAS
Guida per l'utente
Tolerance ±20%
Product Status Active
Resistance 820 mOhms
Series RSSD
Power (Watts) 200 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 6.614" (168.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)