RSSD40370A27R0JB02
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD40370A27R0JB02
Descrizione:
ADJ PWR RES 27 OHM 450W CHAS MT
Guida per l'utente
Tolerance ±5%
Product Status Active
Resistance 27 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 450 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.567" (370.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.693" OD, 0.878" ID (43.00mm x 22.30mm)