RSSD50373C1800JB01
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RSSD50373C1800JB01
Descrizione:
ADJ PWR RES 180 OHM 600W CHAS MT
Guida per l'utente
Tolerance ±5%
Product Status Active
Resistance 180 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 600 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.685" (373.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 2.087" OD, 1.067" ID (53.00mm x 27.10mm)