RT1220P-102-M
Susumu
Prodotto No:
RT1220P-102-M
Produttore:
Susumu
Pacchetto:
0805
Descrizione:
RES SMD 1K OHM 20% 1/10W 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 1 kOhms
Series RT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W