RTAN0603BTE49K9
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RTAN0603BTE49K9
Descrizione:
RES 49.9K OHM 0.1% 0.15W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 49.9 kOhms
Series RTAN
Power (Watts) 0.15W