RTCN-5250
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
RTCN-5250
Descrizione:
LINE FILTER 500VDC/VAC 250A CHAS
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating -
Termination Style Terminal Block
Approval Agency EN
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series RTCN
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC 500V
Current 250 A
Voltage - Rated DC 500V