RV431K14T
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RV431K14T
Descrizione:
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
In magazzino : 438
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 460 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series RV
Energy 115J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 350 V