RV471K05T
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RV471K05T
Descrizione:
VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
In magazzino : 676
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 423 V
Capacitance @ Frequency 55 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 470 V
Varistor Voltage (Max) 517 V
Series RV
Energy 15J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 300 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 385 V
Current - Surge 400 A