RW08X34A180JS06
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RW08X34A180JS06
Descrizione:
RES CHAS MNT 18 OHM 5% 10W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.453" Dia x 1.339" L (11.50mm x 34.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 18 Ohms
Series RW
Power (Watts) 10W