RW10X50B273JS00
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RW10X50B273JS00
Descrizione:
RES CHAS MNT 27K OHM 5% 17W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" Dia x 1.969" L (13.00mm x 50.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 27 kOhms
Series RW
Power (Watts) 17W