RWST25168C2201JB00
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RWST25168C2201JB00
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 2.2 kOhms
Series RWST
Power (Watts) 160W