RWST30250C2001JB04
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RWST30250C2001JB04
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 2 kOhms
Series RWST
Power (Watts) 280W