RXK221M1VBK-0815S
Surge
Prodotto No:
RXK221M1VBK-0815S
Produttore:
Surge
Descrizione:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.650" (16.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 413 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Ratings -
Series RXK
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 590 mA @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 220 µF
Package Bulk
Impedance 160 mOhms