S1008-392G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S1008-392G
Descrizione:
FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 335 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max
Inductance 3.9 µH
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 45MHz