S1210-152K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S1210-152K
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 532MA 570MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 532 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 570mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series S1210
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 110MHz