S1812-121H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S1812-121H
Descrizione:
FIXED IND 120NH 1.412A 100 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 1.412 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Inductance 120 nH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 400MHz