S1812-181G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S1812-181G
Descrizione:
FIXED IND 180NH 1.29A 120MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.29 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 180 nH
Series S1812
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 350MHz