S1812R-334F
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S1812R-334F
Descrizione:
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 40 @ 790kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 129 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max
Inductance 330 µH
Series S1812R
Type -
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.7MHz