S182K47Y5PR6TK7R
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
S182K47Y5PR6TK7R
Descrizione:
CAP CER 1800PF 3KV Y5P RADIAL
In magazzino : 10000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 2000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Y5P (B)
Product Status Active
Ratings -
Series S
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1800 pF