S24HS05-1WH2
HenLv Power
Prodotto No:
S24HS05-1WH2
Produttore:
HenLv Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 5V 1W
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 25.2V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 200mA
Voltage - Input (Min) 22.8V
Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 80%
Mfr HenLv Power
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series -
Power (Watts) 1 W