S24SE3R307PDFA
Delta Electronics
Prodotto No:
S24SE3R307PDFA
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Not For New Designs
Current - Output (Max) 7.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Control Features Enable, Active High
Series S24SE (30W)
Power (Watts) 30 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 88%