S3-680RJ8
Riedon
Prodotto No:
S3-680RJ8
Produttore:
Riedon
Descrizione:
RES SMD 680 OHM 5% 3W 6327
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.268" (6.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 680 Ohms
Series S
Power (Watts) 3W