S4-0R15F1
Riedon
Prodotto No:
S4-0R15F1
Produttore:
Riedon
Descrizione:
RES 0.15 OHM 1% 2W 4525
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 150 mOhms
Series S
Power (Watts) 2W