S40X043513JP
CTS Resistor Products
Prodotto No:
S40X043513JP
Pacchetto:
0302
Descrizione:
RES ARRAY, CONVEX, 2 RES 0201, I
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.033" L x 0.024" W (0.85mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0302
Series S4x
Power Per Element 31mW