S463AH-915
Nearson Inc.
Prodotto No:
S463AH-915
Produttore:
Nearson Inc.
Descrizione:
RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML
In magazzino : 2290
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 902MHz ~ 928MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 6.929" (176.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 915MHz
Mfr Nearson Inc.
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 2dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)