S4924-273K
API Delevan Inc.
Prodotto No:
S4924-273K
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 27UH 504MA 1.19OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 195mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.220" (5.58mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 504 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.19Ohm Max
Inductance 27 µH
Series S4924
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 38MHz