S5153BP5SMM
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
S5153BP5SMM
Descrizione:
RF ANT 5.3GHZ WHIP STR SMA BRKT
Guida per l'utente
Frequency Range 5.15GHz ~ 5.35GHz
Applications WiMax™
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) 7.008" (178.00mm)
Product Status Active
RF Family/Standard WiFi
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 5.3GHz
Power - Max 20 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 127mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group SHF (f > 4GHz)