S558-5999B47
Bel Fuse Inc.
Prodotto No:
S558-5999B47
Produttore:
Bel Fuse Inc.
Descrizione:
10/100 BASE-T LAN MAG QUAD TRANS
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.236" (5.99mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.100" L x 0.476" W (27.94mm x 12.09mm)