S82K-24024
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
S82K-24024
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus, cURus, VDE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.12" L x 11.02" W x 5.43" H (130.0mm x 280.0mm x 138.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Series S82K (240W)
Power (Watts) 240W
Efficiency 80%