S8VS-48024B-F
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
S8VS-48024B-F
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cULus, cURus, VDE
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 5.01" L x 5.91" W x 4.53" H (127.2mm x 150.1mm x 115.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 20A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Series S8VS (480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 83%