SA102A240JAK
KYOCERA AVX
Prodotto No:
SA102A240JAK
Descrizione:
CAP CER 24PF 200V NP0 AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 24 pF