Casa / Crystals / SA53413BF35HLR
minImg
SA53413BF35HLR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
SA53413BF35HLR
Descrizione:
CRYSTAL 13.55375MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms