Casa / Crystals / SA53415CF35HDT
minImg
SA53415CF35HDT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
SA53415CF35HDT
Descrizione:
CRYSTAL 15.3842MHZ 18PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 15.3842 MHz