SA8.5CA-AP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
SA8.5CA-AP
Pacchetto:
DO-15
Descrizione:
Interface
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 35.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 9.44V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 500W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-15
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Package / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8.5V