Casa / Crystals / SAX32410FA4B-10.000M
minImg
SAX32410FA4B-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SAX32410FA4B-10.000M
Descrizione:
CRYSTAL 10.000M 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz